Dorota Hołubecka

Powrót płodności
po porodzie
Praktyczny poradnik metody rozpoznawania płodności

Niepokoisz się czy prawidłowo rozpoznasz powrót płodności po porodzie? Nie wiesz kiedy możesz się spodziewać pierwszej miesiączki po porodzie? Obawiasz się zbyt szybkiego zajścia w ponowną ciążę? Chcesz prowadzić obserwacje wskaźników płodności po porodzie, ale nie wiesz jak robić to dobrze? Zapraszam Cię do zakupu e-booka wprowadzającego w obserwacje objawów płodności w tym wyjątkowy, ale też nie łatwym okresie.

Okładka ebook. Powrót płodności po porodzie Dorota Hołubecka

e-book „powrót płodności po porodzie”

JEST DLA CIEBIE :

Jeżeli powrót płodności po urodzeniu dziecka budzi Twój niepokój, ponieważ boisz się zbyt szybkiego zajścia ponownie w ciążę lub masz już wymarzoną liczbę dzieci.

Jeśli nie wiesz jak sobie poradzić z obserwacjami podczas opieki nad maluszkiem.

Jeśli masz wątpliwości co do swoich umiejętności.

Jeśli nie znasz zasad obserwacji płodności po porodzie.

Dlaczego warto

rozpocząć obserwacje cyklu po porodzie?

Powrót płodności po porodzie jest sprawą bardzo indywidualną i zależną od kilku czynników. Płodność może wrócić w czasie kilku tygodni do kilkunastu miesięcy od porodu.

Dlatego nie można jej przewidzieć. Ale można zaobserwować jej powrót.

E-book „Powrót płodności po porodzie” to praktyczny poradnik prowadzenia obserwacji w okresie poporodowym oraz w pierwszych cyklach po porodzie.

czego się dowiesz?

co znajdziesz w e-booku

Pobierz fragment

Zapisz się do newslettera!

Otrzymasz fragment poradnika „Powrót płodności po porodzie”.
Wpisz imię oraz adres e-mail, a na Twoją skrzyknę prześlę fragment e-booka.

Zadbaj o siebie

Zapraszam do zakupu e-booka.

Po zakupie produktu otrzymasz:
Okładka ebook. Powrót płodności po porodzie Dorota Hołubecka
00 00 00 00 00
47,00 zł

O Autorce

Dorota Hołubecka

Certyfikowany nauczyciel NPR
Instruktorka metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia, doradca życia rodzinnego.

moja historia

NPR odkryłam jako młoda dziewczyna w wieku 19 lat. Nauczyłam się prowadzenia obserwacji, korzystając z dwóch książek dr. Włodzimierza Fijałkowskiego.

Gdy rok później wychodziłam za mąż, miałam już obserwacje z kilku cyklu. Prowadzenie obserwacji było dla mnie fascynujące. Od początku czuliśmy się bezpiecznie w kwestii planowania rodziny. Pierwsze dziecko poczęło się zgodnie z tym planem, rok po ślubie.

Znajomość fizjologii płodności dawała mi zawsze poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Po urodzeniu drugiego dziecka chciałam bardzo moją wiedzę usystematyzować i przekazywać ją dalej, aby inne kobiety mogły żyć i planować rodzinę w sposób świadomy, wolny i zdrowy. Ukończyłam Studium Poradnictwa Rodzinnego. Od tamtej pory cały czas jestem zaangażowana w promocję i rozpowszechnianie wiedzy o naturalnych metodach rozpoznawania płodności.

Moje doświadczenie

W 1995 roku ukończyłam Studium Poradnictwa Rodzinnego i uzyskałam dyplom nauczyciela metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia, a w 2011 dyplom instruktorski.

Od początku pracowałam w poradni rodzinnej, ucząc narzeczonych i pary małżeńskie obserwacji cyklu. A od momentu ukończenia kursu instruktorskiego, wraz z zespołem instruktorskim prowadzę zajęcia oraz egzaminy na kursach przygotowujących nowych nauczycieli, szkolenia dla aktywnych nauczycieli oraz zajęcia z metody na Studiach Nauk o Rodzinie.

Od 2007 roku działałam w formie online na kilku portalach społecznościowych, w tym grupach na Facebooku, udzielając porad w kwestiach obserwacji cyklu i wspierania zdrowia prokreacyjnego.

Od 2008 roku jestem w zarządzie dolnośląskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR, pełnią funkcję sekretarza.

Od marca 2021 prowadzę własną poradnię online.

Potrzebujesz więcej informacji?

Często zadawane pytania

Jeśli masz pytania i wątpliwości przed zakupem e-booka, zajrzyj najpierw tutaj. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, skontaktuj się ze mną proszę na adres kontakt@nprdlakazdego.pl. Chętnie  pomogę!

Odpowiedź brzmi i tak i nie.

NIE, jeśli nie prowadziłaś obserwacji przed ciążą i nie masz doświadczenia.

Okres poporodowy jest najtrudniejszym czasem do nauki obserwacji cykli i konieczny jest kontakt z doświadczonym nauczycielem metody.

Wtedy e-book jest tylko wsparciem, pomocą w nauce, do której zawsze można wrócić, sprawdzić, powtórzyć.

TAK, jeśli dobrze znałaś metodę przed ciążą. Wtedy e-book będzie dla Ciebie przydatny jako instrukcja szczególnych, innych niż w cyklach typowych, zasad metody.

NIE. Kalendarzyk małżeński to historyczna metoda polegająca na wyliczaniu dnia owulacji na podstawie długości poprzednich cykli. 

Współczesne metody rozpoznawania płodności opierają się na codziennej obserwacji wskaźników płodności. Nie ma w nich przewidywania płodności.

Możesz przeczytać o mitach NPR tutaj.

Istnieje coś takiego jak skuteczność przy idealnym stosowaniu i skuteczność praktyczna. Przy idealnym stosowaniu metody wskaźnik Pearla wynosi 0,2-0,8.

Od czego zależy skuteczność metody szerzej w e-booku.

Tak. Osoby, które zakupią e-booka otrzymają 20 minut konsultacji gratis.

Anna
Anna
Read More
"Dużo mi się rozjaśniło w kwestii tego jak wygląda teraz mój cykl i płodność. Przekonałam się też do tego że obserwacja ma sens i można ją interpretować (co robię z powodzeniem). Wcześniej myślałam że póki się karmi to i tak nic nie wiadomo"
Brygida
Brygida
Read More
Bardzo czytelny i dobrze zorganizowany
Katarzyna
Katarzyna
Read More
Już po częściowym przeczytaniu e-booka rozwiałam wiele wątpliwości, nad którymi dużo myślałam. Napisany w bardzo przystępny sposób. Myślę, że wart polecenia.
Ewelina
Ewelina
Read More
Zagadnienie poruszone krótko i na temat, najważniejsze informacje w pigułce. Jest to dobre wprowadzenie do metody angielskiej po porodzie.
Previous
Next
×
×

Koszyk

Verified by MonsterInsights